Aktualności

Finał akcji #szlachetna20

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W sobotę, 25 lipca o godzinie 15:00 spod fontanny przy MGOK w Ogrodzieńcu ruszył barwny i jakże liczny korowód rowerzystów z ogrodzienieckiego stowarzyszenia RDNR, sympatyków dwóch kółek oraz fantastycznych samochodów z Zawierciańskich klasyków. Wszyscy skierowaliśmy swoje kroki na Krępę. Nie brakowało najmłodszych adeptów, jak i starszych rowerzystów.
W ten sposób chcieliśmy zakończyć i podsumować naszą spontaniczną i inspirowaną innymi czelendżami akcję charytatywną "szlachetna 20", która zakończyłaś się niewątpliwym sukcesem. 520 osób ukończyło wyzwanie rowerowe polegające na przejechaniu 20km (albo przebiegnięciu tego dystansu), a następnie przelaniu symbolicznych 20zł na konto Emilki Krzykawskiej - naszej małej bohaterki na codzień poruszającej się na wózku inwalidzkim.
Były przemowy, wspaniały tort od rodziców Emilki, śmiech, brawa i podziękowania.
Po zakończeniu oficjalnej części imprezy RDNR świętowało swoje pierwsze urodziny. Niespodziewanym gościem była Pani Burmistrz Anna Pilarczyk-Sprycha, która ku wielkiemu zaskoczeniu zgromadzonych członków stowarzyszenia złożyła nam najlepsze życzenia, a także przekazała na nasze ręcę bon o wartości 500zł na dowolny cel zakupowy dla naszego stowarzyszenia.
Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy spragnionych rowerowych wyjazdów, aby nas odwiedzili, póki sezon w pełni. Do zobaczenia na Ogrodzienieckich szlakach ?

Serdeczne podziękowania należą się również Zawierciańskie KlasykiI - którzy świętowali razem z nami oraz Bistro Krępa Ogrodzieniec - za pomoc i użyczenie miejsca. Podsumowując akcję - udało nam się zebrać dla Emilki 10400zł. Dziękujemy!

PS: na sierpień również szykujemy dużą petardę !
©2021 rdnr.pl. All Rights Reserved

Search